Uygulama için bilgisayarınızda ActiveX yüklü olmalıdır.
HAVA DURUMU
8°C / 20°C
Az Bulutlu
ANKET
BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARINI BEĞENİYOR MUSUNUZ?
  • koruma(Fena değil)
  • koruma(Mükemmel)
  • koruma(Biraz)
  • koruma(İyi)
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN13-07-2015

BAŞKAN KOCATÜR’ÜN KADİR GECESİ MESAJI

Belediye Başkanı Vedat KOCATÜRK, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, mübarek gecenin tüm mazlumlar ve acı çeken insanlar için kurtuluşa, iyiliklere, güzelliklere vesile olmasını diledi.

Başkan KOCATÜRK Kadir Gecesi mesajında şu ifadeler yer verdi: “Mübarek Ramazan ayının sonlarına doğru yaklaşırken Kur`an-ı Kerim`in yeryüzüne indirildiği gün olan ve bin aydan daha hayırlı olduğu ayetlere sabit olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Rahmet ayı olan Ramazan’da oruç tutarak, zekat vererek, teravih namazlarını hep birlikte büyük bir coşkuyla eda ederek Kadir Gecesi’ne ulaştık. kasabamızda gerçekleştirdiğimiz iftarlarında, rahmet ayını manasına uygun şekilde yaşamaya gayret ettik. Bizler sofralarımızda huzur içinde iftar açarken Suriye’de, Mısır’da, Myanmar’da, Filistin’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde zulüm altında olan kardeşlerimize de dua ettik.

Kalplerin arınması, gönüllerin aydınlanması ve huzurumuzun artması açısından büyük bir fırsat olan Kadir Gecesi’ni en güzel şekilde değerlendirirken sıkıntı içinde olan kardeşlerimize dua etmeyi unutmayalım. Bu düşüncelerle hemşehrilerimin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; tüm mazlumlar ve acı çeken insanlar için kurtuluşa, iyiliklere, güzelliklere vesile olmasını diliyorum.” dedi.